اخبار

همکاری ایران خودرو با منصوری

حواشی افتتاح مرکز تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو تمامی نداره و مدیر عامل این شرکت به برنامه افزایش صادرات از 3 میلیارد به 30 میلیارد و همکاری با منصوری اشاره کرد.

برند منصوری یک شرکت خودروسازی لوکس آلمانی-سوئیسی است که دفتر آن در آلمان واقع شده است. این شرکت در زمینه تیونینگ و لوکس کردن ماشین‌ها فعالیت دارد. موسس سلطان تیونینگ جهان فردی ایرانی تبار به نام کوروش منصوری است.

در گفت و گو سایت اسب بخار با مدیرعامل خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو)  ایشان خاطر نشان فرمودند که : برای آپکو قطعاً برنامه داریم. حتی برای همکاری با آقای منصوری نیز رایزنی‌‌هایی صورت گرفته است. ایشان در تیونینگ بسیار معروف و شناخته‌شده‌ هستند، ضمن این که، به کشورش ایران نیز عِرق دارد. من به‌عنوان مدیرعامل آپکو که صددرصد سهامم متعلق به ایران خودروست، علاقه‌مندم با آقای منصوری کار کنم، مشتاق هستم ایشان به ما ایده بدهد، در زمینه آپشن، در زمینه تیونینگ، در زمینه دیدیتیلینگ ‌انتقال تکنولوژی بدهد و قطعاً این اتفاق خواهد افتاد.

وی ادامه داد: رایزنی آغاز شده است، اما هنوز پای میز مذاکره ننشسته ایم، با یکی دو نفر از کسانی که ارتباط تنگاتنگی با وی دارند، رایزنی کرده ایم و گفته‌اند احتمالاً این مذاکره صورت خواهد گرفت. حالا این ملاقات یا در ایران و یا در آلمان خواهد بود. امیدواریم که برند آپکو از این حالت کار سنتی خارج شود و خودمان طراحی داشته باشیم؛ طراحی با برند آپکو. حتی برای لوکس تر شدن تارا نیز برنامه ها و ایده هایی داریم که در وقت مقتضی اعلام خواهد شد.​

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *